Služby

Svým klientům zajišťujeme kompletní služby v celém rozsahu finančního poradenství
Proč bychom vlastně měli  investovat?  

Protože ať chceme nebo nechceme je celý náš život spjatý s penězi. V zaměstnání či v podnikání se peníze snažíme vydělat a za různé věci nebo služby je zase utrácíme, a tak pořád dokola a dokola.

Nemělo by však být cílem, abychom nemuseli pracovat pro peníze, ale aby peníze pracovaly pro nás?  Aby výnos z investovaných peněz byl schopen pokrýt naše životní náklady, aby pomohl se základem pro případnou hypotéku a my abychom mohli chodit do práce protože nás baví a ne proto, že musíme?

 


 

Nečekejte a investujte!

S investováním je potřeba začít co nejdříve, protože první investované peníze vydělávají nejvíce. Nestačí však jen spořit, protože většina spořících produktů nepokryje ani inflaci a tím naše peníze ztrácí na hodnotě. Je potřeba začít skutečně investovat. Otázka zní kam? Na trhu existuje velké množství investičních příležitostí s větším či menším ziskem a také s větším či menším rizikem. Podle čeho však máme vybírat investici, která by byla právě pro nás ta správná? 

 

Poradíme vám.

Přijďte, pomůžeme vám se orientovat v tomto světě. Vysvětlíme vám principy, pravidla a obecné zákonitosti investování. Můžete využít našich zkušeností a samozřejmě dlouhodobé zkušeností našich partnerů. Objevte s námi kouzlo světa investic. Uvidíte (sami se přesvědčíte), že se vám to vyplatí a přinese bezpečný růst vašich financí.

 

  


 


infografika-10


stažený soubor
3
MN
Reality investing
CONSEQ-logo
IbisInGold
capitalmarkets

© 2022 SafeGrow | Využíváme služby Retail Acceleratoru společnosti Shockworks