Reference našich poradcůS panem Grecem spolupracuji od roku 2010. Počátkem naší spolupráce bylo řešení zaměstnaneckých benefitů. V posledních čtyřech letech mi pan Grec sestavil a spravuje mé finanční portfolio. Postupem času mohu konstatovat, že jeho práce je vysoce profesionální, všechna jím navržená řešení, která jsme společně realizovali, měla kýžený efekt. Naši spolupráci hodnotím kladně. S odstupem 5 let mohu konstatovat, že k panu Grecovi mám 100%-ní důvěru.

Ing. Slavomil Dokulil, majitel společnosti, Kralice nad Oslavou

“Pan Ing. Petr Vavruška je profesionál, s velkými zkušenostmi, přehledem a jedinečným osobním a přátelským přístupem. Když jsem řešil nově vzniklou životní situaci, velice profesionálně a trpělivě mě zastoupil v náročném finančním světě. Nikdy neměl problém zodpovědět mé nekonečné otázky a vždy jsme si vše pečlivě prošli, abych si byl jistý, že je to ta nejlepší možnost pro mne a jak dále postupovat.
I po několika letech, jsme stále v kontaktu a já se mohu spolehnout, že pan Ing. Vavruška je vždy připraven nabídnout mi tu nejlepší možnost, abych měl to nejlepší z finančního trhu.”
Ing. Miroslav Matoušek,
31 let, Brno, 
specialista pro Evropu

Chtěl bych touto cestou vyjádřit spokojenost a pochvalu  Václavu Filipcovi. Hlavně se mi líbí přesnost a rychlost, s jakou odvádí svou práci. Oceńuji jeho seriózní přístup a od té doby, co jsem se sním seznámil odmítl jsem několik dalších poradců, protože chci, aby se mi o mé peníze staral právě on….

 Filip Pospíšil, soukromý podnikatel  Ostrava-Poruba


Pan Filipec se stará o finance naší rodiny více než 6 let. Kdykoli mu  s manželkou zavoláme,  přijede za námi domů. Libí se nám, že je vždycky trpělivý a hlavně umí  věc jednoduše a jasně vysvětlit. Schůzky s ním jsou pohodové, protože nikdy nic nevnucuje a my máme vždycky dost času se rozhodnout.

Stanislav Palacký, bývalý krajský manažer firmy Veolia Trasnport

Pan Filipec je zkušený finanční poradce, který mně vždy ochotně radí. Je přátelský, do ničeho nenutí, jak je často běžné u jiných rádoby finančních poradců. Jde mu skutečně o to, aby klient dostal to nejlepší. Pokud potřebuji pomoci i v jiné oblasti, na kterou se nespecializuje, pak mi už několikár doporučil dobré odborníky. Václav Filipec je finančním poradcem i proto, že ho to baví, což se příjemně odráží na jeho přístupu k práci. A navíc mě ve své kanceláři vždy pohostí tou nejlepší kávou.

Ondřej Doruška policista z Brna

Panu Grecovi děkuji za spolupráci, která probíhá již více než 3 roky.
Především si vážím jeho rad v oblasti návrhů, kam investovat volné prostředky.
Doporučení jsou vždy opřena o jeho osobní zkušenosti resp. o zkušenosti některého z jeho kolegů. Pokud jsem uvažoval o některých jiných možnostech investování, vždy jsem od pana Grece obdržel objektivní posouzení výhod a rizik.
Nabízené možnosti panem Grecem, oproti možnostem investovat jinde, byly vždy z pohledu ziskovosti a bezpečnosti nejvýhodnější.
 
Ing. Miloslav Jakeš, majitel společnosti, Brno

Pavel se stará o celou naši rodinu a za nás všechny mohu s jistotou říci, že lépe jsme si vybrat nemohli. Pavel si získal naši důvěru a určitě budeme spolupracovat i nadále, včetně společnosti, které jsem jednatelem.

Jakub Mokrý, spolumajitel společnosti, Vladislav u Třebíče

Když mě pan Ing. Petr Sedláček požádal o napsání reference, rád jsem souhlasil. Velmi si vážím toho, že jsem jeho klientem a díky jeho ochotě a péči se cítím jako V.I.P. Využívám jeho rad od roku 2008 a postupem času jsem úplně změnil svůj z počátku negativní pohled na finanční poradce, protože pan Sedláček je profesionál každým coulem a vždy mě překvapí dalším efektivním řešením, zdánlivě neřešitelného. Doporučil jsem jeho služby i několika svým přátelům, od kterých mám podobně kladnou odezvu a i proto jej mohu doporučit komukoliv dalšímu.

Ing. Pavel Svoboda, 44 let, Manažer, Brno

S panem Sedláčkem se znám již velmi dlouho a byla jsem jednou z prvních jeho klientek, takže mohu seriózně zhodnotit celý jeho profesní vývoj a mohu říci, že jsem se vždy setkala s porozuměním a dobrou radou. Pro každou situaci má vždy několik řešení, s jeho finančními radami jsem vždy velmi spokojena a nyní se stará o finance i mého syna.

Jarmila Švarcová, 69 let, v penzi, Brno


Pan Sedláček je ve svém oboru jasný profesionál, velice ochotný cokoli a kdykoli vysvětlit nebo poradit. Naše spolupráce je letitá a velice kvalitní. Doporučuji každému jeho služby, pokud to myslí se svými financemi vážně.

Petr J., 39 let, IT specialista, Velké Meziříčí

"Se službami pana Vavrušky jsem byl vždy nadmíru spokojen a zcela určitě ho můžu upřímně doporučit všem, kteří hledají seriózní a spolehlivý servis, podporu a aktivní spolupráci při řešení svých finančních otázek a záležitostí.

Vždy mi byl ve všech těchto záležitotech plnou oporou a mohu potvrdit, že jeho rady a doporučení se mi skutečně vždy vyplatily."

Ing. Martin Spousta, manažer v Siemens, Bučovice© 2022 SafeGrow | Využíváme služby Retail Acceleratoru společnosti Shockworks