Václav Filipec

Václav Filipec

Kontaktujte mě

Tel.: +420 604 680 282

E-mail: vaclav.filipec@sgsg.cz

Dobrovského 675/4, 612 00 Brno

Panská 898, 742 13 Studénka

 


"peníze jsou radost…"

Profesní vývoj a úspěchy

  • profesionálně se věnuji  finančního poradenství od roku 2004
  • mám několikaletou lektorskou praxi se zaměřením  na psychologii a obchodní argumentaci
  • řešení financí předkládám jako komplexní a hlavně jasně definované
  • prvotně zjišťuji jaký jste typ investora a pak teprve vhodnou investici
  • ctím zásadu : „investorem se člověk nerodí, ale stává“. A proto…….
  • se vždy  zaměřuji  na osobní přístup kvalitní komunikaci

 

Úspěch naší firmy roste se spokojeností našich klientů, proto se snažíme o budování dlouhodobého vztahu založeného na vzájemné důvěře a přátelství. I proto je naším mottem ,,bezpečný růst". Vážím si toho být společníkem ve firmě S&G safe grow s.r.o.

Reference a doporučení

Chtěl bych touto cestou vyjádřit spokojenost a pochvalu  Václavu Filipcovi. Hlavně se mi líbí přesnost a rychlost, s jakou odvádí svou práci. Oceńuji jeho seriózní přístup a od té doby, co jsem se sním seznámil odmítl jsem několik dalších poradců, protože chci, aby se mi o mé peníze staral právě on….

 Filip Pospíšil, soukromý podnikatel  Ostrava-Poruba

Pan Filipec se stará o finance naší rodiny více než 6 let. Kdykoli mu  s manželkou zavoláme,  přijede za námi domů. Libí se nám, že je vždycky trpělivý a hlavně umí  věc jednoduše a jasně vysvětlit. Schůzky s ním jsou pohodové, protože nikdy nic nevnucuje a my máme vždycky dost času se rozhodnout.

Stanislav Palacký, bývalý krajský manažer firmy Veolia Trasnport

Pan Filipec je zkušený finanční poradce, který mně vždy ochotně radí. Je přátelský, do ničeho nenutí, jak je často běžné u jiných rádoby finančních poradců. Jde mu skutečně o to, aby klient dostal to nejlepší. Pokud potřebuji pomoci i v jiné oblasti, na kterou se nespecializuje, pak mi už několikár doporučil dobré odborníky. Václav Filipec je finančním poradcem i proto, že ho to baví, což se příjemně odráží na jeho přístupu k práci. A navíc mě ve své kanceláři vždy pohostí tou nejlepší kávou.

Ondřej Doruška policista z Brna

Osobní profil

Finančnímu poradenství se věnuji profesionálně 11 let. Pro mnoho lidí jsou finance nudnou disciplínou. Omyl ! Setkávám s mnoha zajímavými klienty a na schůzky s nimi těším. Princip mé práce lze definovat  pěti slovy : NADHLED – JEDNODUCHOST – LEHKOST – SELSKÝ ROZUM – VTIP.

Václav Filipec
Václav Filipec
Václav Filipec
Václav Filipec
Václav Filipec
Václav Filipec

© 2022 SafeGrow | Využíváme služby Retail Acceleratoru společnosti Shockworks