Petr Vavruška

Petr Vavruška

Kontaktujte mě

Tel.: +420 777 015 797

E-mail: petr.vavruska@sgsg.cz

 

Dobrovského 675/4, 612 00 Brno

Stojanova 508, 686 01 Uherské Hradiště

 


"hledám jednoduchá a efektivní řešení"

Profesní vývoj a úspěchy

  • vysokoškolské vzdělání v oblasti financí, VUT v Brně, fakulta Podnikatelská
  • působnost ve financích od roku 2002
  • účast na vývoji produktu životního pojištění pro významnou pojišťovnu na českém trhu
  • zkušený lektor obchodních dovedností, životního pojištění a investic
  • řada certifikačních zkoušek

 

Úspěch naší firmy roste se spokojeností našich klientů, protože nám jde o dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře a budovaném bezpečí. I proto je naším motem safe grow = bezpečný růst

Reference a doporučení

“Pan Ing. Petr Vavruška je profesionál, s velkými zkušenostmi, přehledem a jedinečným osobním a přátelským přístupem. Když jsem řešil nově vzniklou životní situaci, velice profesionálně a trpělivě mě zastoupil v náročném finančním světě. Nikdy neměl problém zodpovědět mé nekonečné otázky a vždy jsme si vše pečlivě prošli, abych si byl jistý, že je to ta nejlepší možnost pro mne a jak dále postupovat.
I po několika letech, jsme stále v kontaktu a já se mohu spolehnout, že pan Ing. Vavruška je vždy připraven nabídnout mi tu nejlepší možnost, abych měl to nejlepší z finančního trhu.”
Ing. Miroslav Matoušek,
31 let, Brno, 
specialista pro Evropu

"Se službami pana Vavrušky jsem byl vždy nadmíru spokojen a zcela určitě ho můžu upřímně doporučit všem, kteří hledají seriózní a spolehlivý servis, podporu a aktivní spolupráci při řešení svých finančních otázek a záležitostí.

Vždy mi byl ve všech těchto záležitotech plnou oporou a mohu potvrdit, že jeho rady a doporučení se mi skutečně vždy vyplatily."

Ing. Martin Spousta, manažer v Siemens, Bučovice

Osobní profil

Finančnímu poradenství jsem se začal věnovat v roce 2002, ve třetím ročníku vysoké školy, kdy jsem studoval Daňové poradenství a finance. V minulosti jsem se hlouběji zabýval oblastí životního pojištění a lektorskou činností, avšak po celou svou praxi se zabývám kompletním poradenstvím - od pojištění přes úvěry na bydlení až po investice na kapitálovém trhu. Ve svém volném čase se věnuji naplno rodině a pokud mi zbyde čas, tak i sportu :-)

Petr Vavruška
Petr Vavruška
Petr Vavruška
Petr Vavruška
Petr Vavruška
Petr Vavruška

© 2022 SafeGrow | Využíváme služby Retail Acceleratoru společnosti Shockworks