Petr Sedláček

Petr Sedláček

Kontaktujte mě

Tel.: +420 608 800 971

E-mail: petr.sedlacek@sgsg.cz

Dobrovského 675/4, 612 00 Brno


"pomáhám klientům k dosažení jejich cílů"

Profesní vývoj a úspěchy

  • jsem již od roku 2004 na plno ve finančním poradenství
  • desítky certifikačních zkoušek
  • zkušený lektor a manažer
  • naprosto individuální přístup ke všem klientům
  • vždy hledám jasné a srozumitelné řešení
  • specialista na afluentní klientelu

 

Úspěch naší firmy roste se spokojeností našich klientů, protože nám jde o dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře a budovaném bezpečí. I proto je naším mottem safe grow = bezpečný růst. Kvalitní poradenství se opírá o profesní zkušenost zahrnující kvalitní finanční vzdělání a dlouholetou praxi. Já se v této oblasti pohybuji již od roku 2004, pro své klienty řeším vše co se týká pojištění, specializuji se na oblast investic pro afluentní klientelu a věnuji se také úvěrům na bydlení. V naší společnosti jsem jednatelem a zastávám i funkci obchodního ředitele. Převážná část mých klientů je z Brna a blízkého okolí, ale působím v podstatě po celé ČR.

Reference a doporučení

Když mě pan Ing. Petr Sedláček požádal o napsání reference, rád jsem souhlasil. Velmi si vážím toho, že jsem jeho klientem a díky jeho ochotě a péči se cítím jako V.I.P. Využívám jeho rad od roku 2008 a postupem času jsem úplně změnil svůj z počátku negativní pohled na finanční poradce, protože pan Sedláček je profesionál každým coulem a vždy mě překvapí dalším efektivním řešením, zdánlivě neřešitelného. Doporučil jsem jeho služby i několika svým přátelům, od kterých mám podobně kladnou odezvu a i proto jej mohu doporučit komukoliv dalšímu.

Ing. Pavel Svoboda, 44 let, Manažer, Brno

S panem Sedláčkem se znám již velmi dlouho a byla jsem jednou z prvních jeho klientek, takže mohu seriózně zhodnotit celý jeho profesní vývoj a mohu říci, že jsem se vždy setkala s porozuměním a dobrou radou. Pro každou situaci má vždy několik řešení, s jeho finančními radami jsem vždy velmi spokojena a nyní se stará o finance i mého syna.

Jarmila Švarcová, 69 let, v penzi, Brno

Pan Sedláček je ve svém oboru jasný profesionál, velice ochotný cokoli a kdykoli vysvětlit nebo poradit. Naše spolupráce je letitá a velice kvalitní. Doporučuji každému jeho služby, pokud to myslí se svými financemi vážně.

Petr J., 39 let, IT specialista, Velké Meziříčí

Osobní profil

Má práce je i mým koníčkem, ale někdy je potřeba přemíru zodpovědnosti kompenzovat chvílemi odpočinku s rodinou a přáteli. Vždy velmi rád se potkávám při různých oslavách, čehokoliv, s dobrým jídlem a sklenkou vína. Ale i Sauna či výřivka, pasivní i aktivní sportovní odpočinek, to je pro chvíle odpočinku vždy dobré řešení. V zimě lyže, přes rok volejbal, badminton a v posledních několik let i golf jsou mými oblíbenými sportovními aktivitami. 

Petr Sedláček
Petr Sedláček
Petr Sedláček
Petr Sedláček
Petr Sedláček
Petr Sedláček

© 2022 SafeGrow | Využíváme služby Retail Acceleratoru společnosti Shockworks