Pavel Grec

Pavel Grec

Kontaktujte mě

Tel: +420 776 033 801

E-mail: pavel.grec@sgsg.cz

Dobrovského 675/4, 612 00   Brno

 


"pořádek dělá přátele"

Profesní vývoj a úspěchy

  • více než osmiletá praxe ve finančním poradenstvím
  • zkouška ze zákona č.38
  • certifikace investičního specialisty
  • certifikace pro prodej důchodového spoření a doplňkového penzijního spoření
  • aktivní správa financí v téměř 300 rodinách

 

Jak už napovídá mé oblíbené motto, mám rád v životě pořádek - potrpím si na detaily. Pomáhat svým klientům v oblasti financí je nejen mou všední činností, ale současně i zábavou. Komplexnímu finančnímu poradenství se věnuji od roku 2008. V posledních 3 letech se zabývám především oblastí investic. Společně s kolegou zastávám funkci jednatele společnosti S&G safe grow s.r.o.

Reference a doporučení

S panem Grecem spolupracuji od roku 2010. Počátkem naší spolupráce bylo řešení zaměstnaneckých benefitů. V posledních čtyřech letech mi pan Grec sestavil a spravuje mé finanční portfolio. Postupem času mohu konstatovat, že jeho práce je vysoce profesionální, všechna jím navržená řešení, která jsme společně realizovali, měla kýžený efekt. Naši spolupráci hodnotím kladně. S odstupem 5 let mohu konstatovat, že k panu Grecovi mám 100%-ní důvěru.

Ing. Slavomil Dokulil, majitel společnosti, Kralice nad Oslavou

Panu Grecovi děkuji za spolupráci, která probíhá již více než 3 roky.
Především si vážím jeho rad v oblasti návrhů, kam investovat volné prostředky.
Doporučení jsou vždy opřena o jeho osobní zkušenosti resp. o zkušenosti některého z jeho kolegů. Pokud jsem uvažoval o některých jiných možnostech investování, vždy jsem od pana Grece obdržel objektivní posouzení výhod a rizik.
Nabízené možnosti panem Grecem, oproti možnostem investovat jinde, byly vždy z pohledu ziskovosti a bezpečnosti nejvýhodnější.
 
Ing. Miloslav Jakeš, majitel společnosti, Brno

Pavel se stará o celou naši rodinu a za nás všechny mohu s jistotou říci, že lépe jsme si vybrat nemohli. Pavel si získal naši důvěru a určitě budeme spolupracovat i nadále, včetně společnosti, které jsem jednatelem.

Jakub Mokrý, spolumajitel společnosti, Vladislav u Třebíče

Osobní profil

Většinu svého volného času věnuji vzhledem ke své "sedavé" práci především sportu - konkrétně hraji florbalovou ligu. Mezi mé další neméně oblíbené sporty patří badminton, lyžování a cyklistika. Velice rád také cestuji, ať už do teplých krajin či na hory. Mým posledním koníčkem je poznávání vinařských oblastí, odkud si velice rád vozím vynikající vína. 

Pavel Grec
Pavel Grec
Pavel Grec
Pavel Grec
Pavel Grec
Pavel Grec

© 2022 SafeGrow | Využíváme služby Retail Acceleratoru společnosti Shockworks